Czym się zajmujemy.

Firma KJM jest producentem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmy. „KJM” sp. z o.o. powstała w wyniku przekształcenia w 1997 r firmy Biuro Projektów i Obsługi Systemów Informatycznych „KJM” s.c. istniejącej od 1992 roku. Firma KJM sp. z o.o. tak jak jej poprzedniczka zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem i obsługą systemów informatycznych. Specjalnością jest obsługa firm produkcyjnych handlowych. Dostarczone oprogramowanie obsługuje firmy z Olsztyna, województwa Warmińsko-Mazurskiego i województw ościennych. Np. System Obsługi Obrotu Towarowego eksploatuje ponad 500 firm, w których pracuje w sieciach ponad 3000 stanowisk komputerowych.

Największe instalacje sięgają 100 komputerów w JEDNEJ sieci komputerowej.

Z większymi firmami mamy podpisane stałe umowy dotyczące nadzoru nad ich systemami komputerowymi. Umowy te gwarantują stabilną pracę firmy. Od początku dostarczamy oprócz samego oprogramowania także sprzęt komputerowy. Dla naszych klientów jest to wygodna forma zaopatrywania się w kompleksowe rozwiązania informatyczne. Jednocześnie dostarczany jest sprzęt, okablowanie, urządzenia zewnętrzne oraz oczywiście oprogramowanie użytkowe.

Oprócz projektowania, sprzedaży i wdrożeń systemów własnej produkcji dystrybuujemy również systemy innych producentów tj.

„KJM” sp. z o.o. to nie tylko oprogramowanie ale i sprzęt,

Zajmujemy się m.in.:

  • Naprawa pogwarancyjna sprzętu komputerowego
  • Projektowanie, instalacja i konfiguracja sieci komputerowych
  • Projektowanie i instalacja monitoringu w placówkach handlowych i nie tylko
  • Doradztwo z zakresu wyboru sprzętu komputerowego
  • Sprzedaż i serwis drukarek fiskalnych firmy POSNET
  • Instalujemy systemy kontroli dostępu oraz systemy ewidencji czasu pracy

Jesteśmy partnerami lub sprzedajemy produkty takich firm jak: